Naņdzjinas pārtikas izstāde

p1

Sichuan Huiquan Canned Food Co., Ltd. šodien piedalījās izstādē Nanjing Food Expo un demonstrēja mūsu konservētos pusdienu gaļas produktus potenciālajiem klientiem.Mūsu komanda ar entuziasmu iepazīstināja apmeklētājus ar mūsu augstas kvalitātes produkciju. Izstāde sniedza lielisku iespēju ne tikai reklamēt mūsu produktus, bet arī nodibināt jaunas attiecības ar potenciālajiem klientiem.

p2

Mūsu komandas dalībnieki iesaistījās padziļinātās sarunās ar apmeklētājiem, skaidrojot ražošanas procesu, produktu īpašības un mūsu ražotnēs veiktos kvalitātes nodrošināšanas pasākumus. No apmeklētājiem saņēmām pozitīvas atsauksmes par mūsu pusdienu gaļas konservu garšu un tekstūru.Cūkgaļas pusdienu gaļas konservi 

p3

Daudzi izteica lielu interesi par to iegādi savām ģimenēm vai restorāniem.Kopumā izstāde izrādījās veiksmīga platforma mūsu gardo un barojošo pusdienu gaļas konservu mārketingam.Mēs ceram uz nākotnes iespējām parādīt mūsu plašo konservēto pārtikas produktu klāstu plašākai auditorijai.


Izlikšanas laiks: 22.03.2023